Možnost pronájmu

//Možnost pronájmu
Možnost pronájmu 2017-05-22T13:52:18+00:00

Možnost pronájmu

Možnosti pronájmu prostor v pivovaru Letiny

V našem pivovaru si můžete pronajmout jednotlivé prostory přesně na míru Vašim požadavkům.

Restaurace – nabízí několik variant uspořádání vhodných pro menší rodinné oslavy s kapacitou do 34 míst. V případě uspořádání stolů do bloku, tvaru písmene U nebo T typických pro svatební tabule se kapacita restaurace snižuje na 22 míst.

Terasa – za příznivého počasí lze v rámci soukromé oslavy lze využít i možnosti pronájmu letní terasy, která v běžném uspořádání nabízí kapacitu 80 míst

Salonek – je součástí restaurace a snadno oddělitelný prosklenými dveřmi. Maximální kapacita je 20 míst. Vhodné pro menší rodinné i firemní oslavy.

VIP salonek – samostatná elegantně zařízená místnost s přístupem do restaurace a na podium. Maximální kapacita 10 míst. Vhodná pro klienty vyhledávající soukromí.

Sál – zrekonstruovaný prostor hlavního sálu lze na přání předělit dle Vašich potřeb, aby se dal plně využít i pro menší soukromé oslavy jako jsou narozeninové a rodinné oslavy, křty, promoce apod.

Vzhledem ke kapacitě 300 lidí lze nepředělený velký sál letinského pivovaru využít ke svatební oslavám, firemním večírkům, maturitním plesům atd.
Díky technické vybavenosti, je sál využíván také k firemním školením a konferencím. Součástí sálu je datový projektor i elektronický stahované plátno o rozměru 4m x 2,5m.
(více informací o možnosti pronájmu sálu)

Půdorys prostor

Kontaktujte nás