/Sál
Sál 2017-05-22T13:52:19+00:00

Sál – možnost pronájmu

Možnosti pronájmu sálu v pivovaru Letiny

Reprezentativní prostor hlavního sálu lze na přání předělit dle Vašich potřeb, aby se dal plně využít i pro menší soukromé oslavy jako jsou narozeninové a rodinné oslavy, svatby, křty, promoce apod.
Nepředělený velký sál letinského pivovaru lze využít k větším svatební oslavám, firemním večírkům, maturitním plesům, ale i konferencím, obchodním setkáním, přednáškám apod.
Součástí technického vybavení je datový projektor, elektronický stahované plátno o rozměru 4m x 2,5m, 4 aktivní reproduktory o výkonu 450W, mixážní pult, jevištní světla a 2 bezdrátové mikrofony.

Kontaktujte nás

Půdorys prostor

Multifunkční sál pivovaru nabízí několik možností uspořádání:

BĚŽNÉ USPOŘÁDÁNÍ je standardní uspořádání současného denního provozu. Jedná se o 6 stolů pro 6, 6 stolů pro 8, 12 stolů pro 4, které nejsou spolu navzájem spojeny a jsou umístěny po obvodu sálu. Celková kapacita je 132 míst. Běžné uspořádání je vhodné pro firemní školení, přednášky, distributorské meetingy atd. Ze všech míst je dobrý výhled na prostor ozvučeného jeviště a každý účastník má i dostatek prostoru na psaní poznámek či konzumaci jídla.
V případě předělení má přední část hlavního sálu (SÁL I.) v běžném uspořádání kapacitu 72 míst a část s pódiem (SÁL II.) kapacitu 60 míst

DIVADLO. Jak název napovídá, jedná se o klasické uspořádání, kdy jsou židle na hlavním sále umístěny vedle sebe a orientovány směrem k jevišti. Plná kapacita je 189 míst k sezení.

ŠKOLA je uspořádání stolů do jednotlivých řad jako ve škole. Je vhodné zejména pro firemní školení nebo přednášky vyžadující nepřetržitou pozornost přednášejících. Kapacita uspořádání je 72 míst
RECEPCE je uspořádání vhodné pro společenské události spojené s pohoštěním s kapacitou až 130 osob.
BLOK je útvar uspořádání stolů s kapacitou 100 míst k sezení.
T – uspořádání stolu do tvaru „T“ pro narozeninové oslavy a svatby s doporučenou kapacitou do 50 osob.
U – uspořádání stolu do tvaru „U“ s maximální kapacitou 82 míst.
E – uspořádání stolu do tvaru „E“, je vhodné pro oslavy s větší kapacitou míst k sezení, kterých nabízí až 122.
I – uspořádání stolu do tvaru písmene „I“ s kapacitou 52 míst k sezení.
Všechny možnosti stolového uspořádání k narozeninovým i rodinným oslavám nebo svatbám jsou situovány v zadní části sálu pro případné využití volného prostoru před pódiem k tanci a volnému pohybu.